Film pt. Diana

Jesienny wieczór warto spędzić w kinie. Po pierwsze dobrze od czasu do czasu obejrzeć nowy film, a seans w kinie jest dużo ciekawszy niż oglądanie filmu na komputerze lub tv. Dlatego fanów historii, a szczególnie monarchii brytyjskiej nie powinno zabraknąć na filmie o księżnej Dianie. Film ten jest biografią księżnej, jednak pomimo ciekawych wątków i fascynujących historii nie jest to jednoznaczny filmowy portret Diany.

Wiele osób wspomną ją nie tylko jako księżną Walii, ale przede wszystkim jako światowy, uniwersalny symbol dobroci i współczucia. Film skupia się na dwóch ostatnich latach jej życia, które to były wypełnione miłością i działalnością charytatywną. Niestety, zostały one przerwane tragiczną śmiercią księżnej dnia 31 sierpnia 1997 roku, kiedy to Diana uciekała przed paparazzi ze swoim kochankiem. W tytułową rolę księżnej – ikony dobroci i akcji charytatywnych wcieliła się dwukrotnie nominowana do Oscara brytyjska aktorka Naomi Watts. Warto wspomnieć o wspaniałej charakteryzacji i świetnej pracy kostiumologów.

Komentarze są zamknięte.

Szukaj
Seriale
    Czym się różnią polskie, a zagraniczne seriale przede wszystkim tym że te za naszej granicy mają lepszą obsadę i produkcję ale jest to efektem tego że po prostu mają większe budżety, niż nasze seriale np. taki budżet Brzyduli emitowanej przez TVN to będzie koło kilku Mln zł, a amerykański Lost to kilkanaście mln dolarów, tak więc widzimy jaka jest olbrzymia różnica no ale czemu się dziwić skoro Stany Zjednoczone to stolica filmu to tutaj w Hollywood powstają najlepsze światowe filmy, to tutaj uruchomiono po raz pierwszy serial online , to tu mieszkają najlepsi aktorzy, i to tu wydaję się bajeczne pieniądze, a zarabia się jeszcze większe no cóż i my możemy pomarzyć że kiedyś w Polsce będzie coś takiego i to my będziemy szczęśliwi gdy nasi rodacy będą odbierać prestiżowe nagrody za osiągnięcia filmowe taką jak jest Nagroda Akademii Filmowej Oskar która jest marzeniem każdego cenionego się przedstawiciela branży filmowej. Pomyślmy przecież od filmów także są podatki czym więcej film zarobi tym większy wpływ ma państwo,no ale niestety polska jest krajem w którym mało się inwestuję w rzeczy dzięki którym można zarobić. W tej branży jest wiele rzeczy na których można zarobić wywiady,przyjęcia charytatywne na które aktorzy przeznaczają rzeczy, reklamy itp. Ten rodzaj interesu jednak kieruję się też swoimi zasadami czym lepsze kontakty tym lepsza rola, oczywiście nie wszędzie ale wiele razy słyszymy że jakiś znany reżyser dał rolę swojemu krewnemu, możemy powiedzieć zwykła przysługa no ale to niesprawiedliwe że ktoś z talentem nie dostanie się na castingu chodź wypadł bardzo dobrze, a inny który w ogóle nie raczył zjawić się dostał pierwszoplanową rolę i to jeszcze z największą pensją, no niestety tak było i jest i to nie tylko w za granicą ale także u nas zawsze tak jest w takich interesach w których jest mowa o wielkich pieniądzach.