Filmy

W kinie, w telewizji coraz częściej pojawiają się produkcje największych reżyserów filmowych. Nazwiska wielkich gwiazd zatrudnionych do gry w filmach sprawiają, że dzięki temu dany film  cieszy się uznani19em widzów i krytyków filmowych. Nic więc dziwnego, że nazwiska Nicole Kidman, czy też  Penelope Cruz  na afiszu przyciągają do kin rzesze widzów, a filmy zdobywają wiele nagród na festiwalach filmowych.  Oczywiście przy produkcji filmu nie  jest ważna tylko praca aktorów, ale również pozostałej ekipy filmowej, to jest reżysera, producenta, scenarzysty, kostiumologów, makijażystów, czy też  oświetleniowców i dźwiękowców.

To właśnie udana współpraca każdego członka ekipy sprawia, że  dany film zbiera świetne recenzje, które przekładają się na nagrody. Filmy to nie tylko wielkie superprodukcje kinowe, ale również seriale i telenowele goszczące codziennie lub co tydzień na małym ekranie w naszych domach.  Wówczas przed telewizorami zasiadają bardzo często całe rodziny ekscytujące się losami  głównych bohaterów. Bardzo dużo osób identyfikuje się z głównymi bohaterami, inni natomiast marzą o takim życiu jaki wiodą bohaterowie filmów. Z pewnością wśród różnych produkcji każdy może znaleźć coś dla siebie, co warte jest  obejrzenia.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Szukaj
Seriale
    Czym się różnią polskie, a zagraniczne seriale przede wszystkim tym że te za naszej granicy mają lepszą obsadę i produkcję ale jest to efektem tego że po prostu mają większe budżety, niż nasze seriale np. taki budżet Brzyduli emitowanej przez TVN to będzie koło kilku Mln zł, a amerykański Lost to kilkanaście mln dolarów, tak więc widzimy jaka jest olbrzymia różnica no ale czemu się dziwić skoro Stany Zjednoczone to stolica filmu to tutaj w Hollywood powstają najlepsze światowe filmy, to tutaj uruchomiono po raz pierwszy serial online , to tu mieszkają najlepsi aktorzy, i to tu wydaję się bajeczne pieniądze, a zarabia się jeszcze większe no cóż i my możemy pomarzyć że kiedyś w Polsce będzie coś takiego i to my będziemy szczęśliwi gdy nasi rodacy będą odbierać prestiżowe nagrody za osiągnięcia filmowe taką jak jest Nagroda Akademii Filmowej Oskar która jest marzeniem każdego cenionego się przedstawiciela branży filmowej. Pomyślmy przecież od filmów także są podatki czym więcej film zarobi tym większy wpływ ma państwo,no ale niestety polska jest krajem w którym mało się inwestuję w rzeczy dzięki którym można zarobić. W tej branży jest wiele rzeczy na których można zarobić wywiady,przyjęcia charytatywne na które aktorzy przeznaczają rzeczy, reklamy itp. Ten rodzaj interesu jednak kieruję się też swoimi zasadami czym lepsze kontakty tym lepsza rola, oczywiście nie wszędzie ale wiele razy słyszymy że jakiś znany reżyser dał rolę swojemu krewnemu, możemy powiedzieć zwykła przysługa no ale to niesprawiedliwe że ktoś z talentem nie dostanie się na castingu chodź wypadł bardzo dobrze, a inny który w ogóle nie raczył zjawić się dostał pierwszoplanową rolę i to jeszcze z największą pensją, no niestety tak było i jest i to nie tylko w za granicą ale także u nas zawsze tak jest w takich interesach w których jest mowa o wielkich pieniądzach.