Gwiazdy Seriali

16Gwiazdy seriali to zazwyczaj osoby zaraz po szkole teatralnej które, debiutują niektórzy z nich szybko wybijają się na wyżyny np. tytułowa bohaterka TVN-owskiego serialu Brzydula czyli Julia Kamińska, nikomu wcześniej nie znana statystka, studentka germanistyki zrobiła karierę grając główną rolę w polskiej wersji zagranicznego hitu. Chodź świat seriali robią wielką furorę w branży filmowej to chyba nie zastąpią wielkiego kina z jeszcze większymi nazwiskami. Aktorzy grający w serialach są przede wszystkich nie oszlifowanymi diamentami i jeżeli dostaną się w odpowiednie ręce mogą być z nich gwiazdy które zrobią karierę zagranicą jak np. Iza Miko która zrobiła wielką karierę w Stanach Zjednoczonych.

Świat seriali, świat kina czeka otworem, ale są też aktorzy którzy od seriali do seriali stają się coraz lepsi i zyskują sławę w kraju do takich można zaliczyć np. Pawła Małaszyńskiego czy Macieja Zakościelnego, tego pierwszego pamiętamy z serialów Oficerzy,Magda.M,Twarzą w Twarz, i z kinowego hitu Świadek Korony u boku takich gwiazd jak m.in: Robert Więckiewicz, Artur Żmijewski, Małgorzata Foremniak, natomiast drugi z tych panów zaczynał od statystowania, podkładania głosu, sławy przyszła w raz z serialem kryminalni w której u boku Marka Włodarczyka zagrał podkomisarza, czas salonów przyszedł po produkcji Tylko mnie kochaj która osiągnęła wielką sławę, ale zacząć można od seriali online, małych występach w teatrach i można dojść to tego co ci ludzie.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Szukaj
Seriale
    Czym się różnią polskie, a zagraniczne seriale przede wszystkim tym że te za naszej granicy mają lepszą obsadę i produkcję ale jest to efektem tego że po prostu mają większe budżety, niż nasze seriale np. taki budżet Brzyduli emitowanej przez TVN to będzie koło kilku Mln zł, a amerykański Lost to kilkanaście mln dolarów, tak więc widzimy jaka jest olbrzymia różnica no ale czemu się dziwić skoro Stany Zjednoczone to stolica filmu to tutaj w Hollywood powstają najlepsze światowe filmy, to tutaj uruchomiono po raz pierwszy serial online , to tu mieszkają najlepsi aktorzy, i to tu wydaję się bajeczne pieniądze, a zarabia się jeszcze większe no cóż i my możemy pomarzyć że kiedyś w Polsce będzie coś takiego i to my będziemy szczęśliwi gdy nasi rodacy będą odbierać prestiżowe nagrody za osiągnięcia filmowe taką jak jest Nagroda Akademii Filmowej Oskar która jest marzeniem każdego cenionego się przedstawiciela branży filmowej. Pomyślmy przecież od filmów także są podatki czym więcej film zarobi tym większy wpływ ma państwo,no ale niestety polska jest krajem w którym mało się inwestuję w rzeczy dzięki którym można zarobić. W tej branży jest wiele rzeczy na których można zarobić wywiady,przyjęcia charytatywne na które aktorzy przeznaczają rzeczy, reklamy itp. Ten rodzaj interesu jednak kieruję się też swoimi zasadami czym lepsze kontakty tym lepsza rola, oczywiście nie wszędzie ale wiele razy słyszymy że jakiś znany reżyser dał rolę swojemu krewnemu, możemy powiedzieć zwykła przysługa no ale to niesprawiedliwe że ktoś z talentem nie dostanie się na castingu chodź wypadł bardzo dobrze, a inny który w ogóle nie raczył zjawić się dostał pierwszoplanową rolę i to jeszcze z największą pensją, no niestety tak było i jest i to nie tylko w za granicą ale także u nas zawsze tak jest w takich interesach w których jest mowa o wielkich pieniądzach.