Komedia Ambasada

10Jakie filmy są obecnie w repertuarze kin? Po pierwsze, różnorodność gatunków filmowych jest bardzo duża i prawie każdy znajdzie coś dla siebie. Od komedii przez filmy akcji po horrory. Wśród obecnie wyświetlanych pozycji są także i polskie filmy. Jednym z nich jest film pt. „Ambassada”, który jest komedią. Reżyserem tego filmu jest Juliusz Machulski, czyli znany wszystkim Polaków mistrz tego gatunku filmowego i reżyser wielu śmiesznych komedii, które bawią miliony rodaków od wielu lat.

A o czym jest fabułą filmu „Ambassada”? Po pierwsze akcja toczy się na przełomie sierpnia i września 2012 roku, kiedy to młode małżeństwo – Melania i Przemek przyjeżdżają do Warszawy, aby zająć się luksusowym apartamentem stryja (w tej roli wyśmienity jak zawsze Jan Englert). Mieszkanie jest położone w centrum miasta. Jednak mieszkanie skrywa wiele tajemnic, a jedną z nich jest fakt, że przed wojną była to ambasada III Rzeszy. Oczywiście później zostają niemalże przeniesieni w czasie i spotykają samego Adolfa Hitlera.

Komentarze są zamknięte.

Szukaj
Seriale
    Czym się różnią polskie, a zagraniczne seriale przede wszystkim tym że te za naszej granicy mają lepszą obsadę i produkcję ale jest to efektem tego że po prostu mają większe budżety, niż nasze seriale np. taki budżet Brzyduli emitowanej przez TVN to będzie koło kilku Mln zł, a amerykański Lost to kilkanaście mln dolarów, tak więc widzimy jaka jest olbrzymia różnica no ale czemu się dziwić skoro Stany Zjednoczone to stolica filmu to tutaj w Hollywood powstają najlepsze światowe filmy, to tutaj uruchomiono po raz pierwszy serial online , to tu mieszkają najlepsi aktorzy, i to tu wydaję się bajeczne pieniądze, a zarabia się jeszcze większe no cóż i my możemy pomarzyć że kiedyś w Polsce będzie coś takiego i to my będziemy szczęśliwi gdy nasi rodacy będą odbierać prestiżowe nagrody za osiągnięcia filmowe taką jak jest Nagroda Akademii Filmowej Oskar która jest marzeniem każdego cenionego się przedstawiciela branży filmowej. Pomyślmy przecież od filmów także są podatki czym więcej film zarobi tym większy wpływ ma państwo,no ale niestety polska jest krajem w którym mało się inwestuję w rzeczy dzięki którym można zarobić. W tej branży jest wiele rzeczy na których można zarobić wywiady,przyjęcia charytatywne na które aktorzy przeznaczają rzeczy, reklamy itp. Ten rodzaj interesu jednak kieruję się też swoimi zasadami czym lepsze kontakty tym lepsza rola, oczywiście nie wszędzie ale wiele razy słyszymy że jakiś znany reżyser dał rolę swojemu krewnemu, możemy powiedzieć zwykła przysługa no ale to niesprawiedliwe że ktoś z talentem nie dostanie się na castingu chodź wypadł bardzo dobrze, a inny który w ogóle nie raczył zjawić się dostał pierwszoplanową rolę i to jeszcze z największą pensją, no niestety tak było i jest i to nie tylko w za granicą ale także u nas zawsze tak jest w takich interesach w których jest mowa o wielkich pieniądzach.