Maczeta zabija

15Jeżeli masz wolny wieczór i nie wiesz jak go przyjemnie spożytkować to zastanów się nad pójściem do kina na film pt. „Maczeta zabija”.
Kin jest Maczeta? To meksykański Maczeta Cortez. Prezydent USA werbuje go do misji, która polega na namierzeniu i powstrzymania Luthera Voza, który jest bezwzględnym handlarzem bronią, który przygotowuje się do ekspansji w kosmos.
Po pierwsze film ten ma bardzo dobrą obsadę aktorską. Oprócz Dannyego Trejom czyli Roberta Rodrizueza, który wcielił się w role tytułowego supertrwardziela Maczety W roli przeciwnika Maczety, czyli Luthera Voza zagra dwukrotny laureat Oscara Mel Gibson, a roli prezydenta USA można zobaczyć amerykańskiego skandalistę Charliego Sheena. Nie można zapomnieć również o takich aktorach jak Antonio Banderas (doskonała kreacja w „Desperado”), czy laureat Oscara Cuba Gooding Jr. (w roli „Jerryego Maguire’a”) oraz nominowany do Oscara Demián Bichir (znany przede wszystkim z filmu „Lepsze życie”). W filmie nie zabraknie pięknych kobiet – Jessica Alba oraz Michelle Rodriguez („Avatar”).

Komentarze są zamknięte.

Szukaj
Seriale
    Czym się różnią polskie, a zagraniczne seriale przede wszystkim tym że te za naszej granicy mają lepszą obsadę i produkcję ale jest to efektem tego że po prostu mają większe budżety, niż nasze seriale np. taki budżet Brzyduli emitowanej przez TVN to będzie koło kilku Mln zł, a amerykański Lost to kilkanaście mln dolarów, tak więc widzimy jaka jest olbrzymia różnica no ale czemu się dziwić skoro Stany Zjednoczone to stolica filmu to tutaj w Hollywood powstają najlepsze światowe filmy, to tutaj uruchomiono po raz pierwszy serial online , to tu mieszkają najlepsi aktorzy, i to tu wydaję się bajeczne pieniądze, a zarabia się jeszcze większe no cóż i my możemy pomarzyć że kiedyś w Polsce będzie coś takiego i to my będziemy szczęśliwi gdy nasi rodacy będą odbierać prestiżowe nagrody za osiągnięcia filmowe taką jak jest Nagroda Akademii Filmowej Oskar która jest marzeniem każdego cenionego się przedstawiciela branży filmowej. Pomyślmy przecież od filmów także są podatki czym więcej film zarobi tym większy wpływ ma państwo,no ale niestety polska jest krajem w którym mało się inwestuję w rzeczy dzięki którym można zarobić. W tej branży jest wiele rzeczy na których można zarobić wywiady,przyjęcia charytatywne na które aktorzy przeznaczają rzeczy, reklamy itp. Ten rodzaj interesu jednak kieruję się też swoimi zasadami czym lepsze kontakty tym lepsza rola, oczywiście nie wszędzie ale wiele razy słyszymy że jakiś znany reżyser dał rolę swojemu krewnemu, możemy powiedzieć zwykła przysługa no ale to niesprawiedliwe że ktoś z talentem nie dostanie się na castingu chodź wypadł bardzo dobrze, a inny który w ogóle nie raczył zjawić się dostał pierwszoplanową rolę i to jeszcze z największą pensją, no niestety tak było i jest i to nie tylko w za granicą ale także u nas zawsze tak jest w takich interesach w których jest mowa o wielkich pieniądzach.