MiniSeriale

3Miniseriale są to formy małych seriali które mają zazwyczaj kilka odcinków, ten rodzaj jest zazwyczaj z krótką fabułą tak aby wszystko wydarzyło się jak najszybciej najczęściej emitowane są w postaci seriali online, ale już w telewizji zaczynają wchodzić w życie, chodź w Polsce od nie dawna lecz zagranicą już mają większy staż.

Zdarza się gdy miniserial zyskuję na popularności długość emitowania wydłuża się, i powstają kilku sezonowe seriale np. Prison Break emitowany przez amerykańską telewizję FOX,opowiadający historie dwóch braci który jeden z nich jest skazany na śmierć, zakładano początkowo stworzenie 13 odcinków, lecz serial zyskał tak wielką popularność że nakręcono aż 79 odcinków, nie trzeba szukać za oceanem Brzydula serial emitowany w stacji TVN początkowo zakładał około 80 odcinków a planowanych jest 235 odc. tak więc widzimy jak to w życiu bywa z małego przeradza się w wielkie.

Jeszcze wiele razy będziemy świadkami rodzenia się z nieznaczącego miniserialu w wielki telewizyjny hit, i dzięki temu wydłuży nam się to co lubi robić najbardziej podglądać inne osoby.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Szukaj
Seriale
    Czym się różnią polskie, a zagraniczne seriale przede wszystkim tym że te za naszej granicy mają lepszą obsadę i produkcję ale jest to efektem tego że po prostu mają większe budżety, niż nasze seriale np. taki budżet Brzyduli emitowanej przez TVN to będzie koło kilku Mln zł, a amerykański Lost to kilkanaście mln dolarów, tak więc widzimy jaka jest olbrzymia różnica no ale czemu się dziwić skoro Stany Zjednoczone to stolica filmu to tutaj w Hollywood powstają najlepsze światowe filmy, to tutaj uruchomiono po raz pierwszy serial online , to tu mieszkają najlepsi aktorzy, i to tu wydaję się bajeczne pieniądze, a zarabia się jeszcze większe no cóż i my możemy pomarzyć że kiedyś w Polsce będzie coś takiego i to my będziemy szczęśliwi gdy nasi rodacy będą odbierać prestiżowe nagrody za osiągnięcia filmowe taką jak jest Nagroda Akademii Filmowej Oskar która jest marzeniem każdego cenionego się przedstawiciela branży filmowej. Pomyślmy przecież od filmów także są podatki czym więcej film zarobi tym większy wpływ ma państwo,no ale niestety polska jest krajem w którym mało się inwestuję w rzeczy dzięki którym można zarobić. W tej branży jest wiele rzeczy na których można zarobić wywiady,przyjęcia charytatywne na które aktorzy przeznaczają rzeczy, reklamy itp. Ten rodzaj interesu jednak kieruję się też swoimi zasadami czym lepsze kontakty tym lepsza rola, oczywiście nie wszędzie ale wiele razy słyszymy że jakiś znany reżyser dał rolę swojemu krewnemu, możemy powiedzieć zwykła przysługa no ale to niesprawiedliwe że ktoś z talentem nie dostanie się na castingu chodź wypadł bardzo dobrze, a inny który w ogóle nie raczył zjawić się dostał pierwszoplanową rolę i to jeszcze z największą pensją, no niestety tak było i jest i to nie tylko w za granicą ale także u nas zawsze tak jest w takich interesach w których jest mowa o wielkich pieniądzach.