Muzyka Serialowa

Seriale to także oczywiście muzyka no bo co było gdyby film opierał się w samych dialogach, przy strasznym momencie żadnej mrożącej krew w żyłach nuty która nieraz jest straszniejsza niż sama akcja filmu.

Muzyka filmowa jest w większości czerpana od znanych wykonawców tak jak w serialu Brzydula piosenka tytułowa z repertuaru Anny Jantar „Tyle słońca w całym mieście” jest zarówno rozpoczęciem jak i zakończenie serialu.

Z piosenek powstałych na cele filmu tworzą się super hity muzyczne które potem lądują na płytach znanych artystów tak jak choć by w filmie Piraci z Karaibów, piosenka osiągnęła wielki sukces w branży muzycznej, ale także w serialach mamy możliwość posłuchania wielkich hitów muzycznych które przypominają nam przeszłe lata dobrej muzyki, w serialach online muzyka niestety schodzi na drugi plan przez to że niestety jeszcze jest zła jakość ale może się to zmieni i w przyszłość oglądając film na naszych komputerach będziemy mogli rozkoszować się chwilą dobrej muzyki.

No więc muzyka jaka by nie była nadaję jakieś oblicze przemysłowi filmowemu jak każdemu innemu no bo co by to było bez kilku minut miłego dla uszów dźwięku.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Szukaj
Seriale
    Czym się różnią polskie, a zagraniczne seriale przede wszystkim tym że te za naszej granicy mają lepszą obsadę i produkcję ale jest to efektem tego że po prostu mają większe budżety, niż nasze seriale np. taki budżet Brzyduli emitowanej przez TVN to będzie koło kilku Mln zł, a amerykański Lost to kilkanaście mln dolarów, tak więc widzimy jaka jest olbrzymia różnica no ale czemu się dziwić skoro Stany Zjednoczone to stolica filmu to tutaj w Hollywood powstają najlepsze światowe filmy, to tutaj uruchomiono po raz pierwszy serial online , to tu mieszkają najlepsi aktorzy, i to tu wydaję się bajeczne pieniądze, a zarabia się jeszcze większe no cóż i my możemy pomarzyć że kiedyś w Polsce będzie coś takiego i to my będziemy szczęśliwi gdy nasi rodacy będą odbierać prestiżowe nagrody za osiągnięcia filmowe taką jak jest Nagroda Akademii Filmowej Oskar która jest marzeniem każdego cenionego się przedstawiciela branży filmowej. Pomyślmy przecież od filmów także są podatki czym więcej film zarobi tym większy wpływ ma państwo,no ale niestety polska jest krajem w którym mało się inwestuję w rzeczy dzięki którym można zarobić. W tej branży jest wiele rzeczy na których można zarobić wywiady,przyjęcia charytatywne na które aktorzy przeznaczają rzeczy, reklamy itp. Ten rodzaj interesu jednak kieruję się też swoimi zasadami czym lepsze kontakty tym lepsza rola, oczywiście nie wszędzie ale wiele razy słyszymy że jakiś znany reżyser dał rolę swojemu krewnemu, możemy powiedzieć zwykła przysługa no ale to niesprawiedliwe że ktoś z talentem nie dostanie się na castingu chodź wypadł bardzo dobrze, a inny który w ogóle nie raczył zjawić się dostał pierwszoplanową rolę i to jeszcze z największą pensją, no niestety tak było i jest i to nie tylko w za granicą ale także u nas zawsze tak jest w takich interesach w których jest mowa o wielkich pieniądzach.