Świat bez Telewizji.

17Pomyślcie sobie co by było gdyby nie było kina, filmów, seriali jakie byłby świat ? Zapewne było by większe bezrobocie, ale czy coś jeszcze ?.

Przeciecz filmy to cześć pewnej kultury świat seriali tak jak książki, teatr, obrazy, muzyka tak też film odzwierciedlając pewną cześć naszego dorobku ludzkiego .

Nawet seriale online są pewną częścią kultury, i można o tym mieć wiele teorii to tak jak w każdej opowieści jest krzta prawdy to tak samo jest z kinem, a kultura coś w tym jest .

Choć są czasem komediowo pokazane lub mrożące krew w żyłach poważnie to i tak jest to pewien przekaz do odbiorcy.

Dzięki filmom poznajemy siebie ale też innych, wiemy co czują ludzie w danej sytuacji, jak przestawia się obraz naszego świata.

Filmy odpowiadają na wiele pytań , ale też je zadają .np jak długo jeszcze będzie istniał świat , kiedy się to zaczęło i najważniejsze Po co?.

No właśnie po co tworzyć kolejny film skoro jest ich już miliony, a no po to bo kolejny może okazać się wielkim dziełem i pozostanie jako pewien obraz kulturowy XXI wieku.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Szukaj
Seriale
    Czym się różnią polskie, a zagraniczne seriale przede wszystkim tym że te za naszej granicy mają lepszą obsadę i produkcję ale jest to efektem tego że po prostu mają większe budżety, niż nasze seriale np. taki budżet Brzyduli emitowanej przez TVN to będzie koło kilku Mln zł, a amerykański Lost to kilkanaście mln dolarów, tak więc widzimy jaka jest olbrzymia różnica no ale czemu się dziwić skoro Stany Zjednoczone to stolica filmu to tutaj w Hollywood powstają najlepsze światowe filmy, to tutaj uruchomiono po raz pierwszy serial online , to tu mieszkają najlepsi aktorzy, i to tu wydaję się bajeczne pieniądze, a zarabia się jeszcze większe no cóż i my możemy pomarzyć że kiedyś w Polsce będzie coś takiego i to my będziemy szczęśliwi gdy nasi rodacy będą odbierać prestiżowe nagrody za osiągnięcia filmowe taką jak jest Nagroda Akademii Filmowej Oskar która jest marzeniem każdego cenionego się przedstawiciela branży filmowej. Pomyślmy przecież od filmów także są podatki czym więcej film zarobi tym większy wpływ ma państwo,no ale niestety polska jest krajem w którym mało się inwestuję w rzeczy dzięki którym można zarobić. W tej branży jest wiele rzeczy na których można zarobić wywiady,przyjęcia charytatywne na które aktorzy przeznaczają rzeczy, reklamy itp. Ten rodzaj interesu jednak kieruję się też swoimi zasadami czym lepsze kontakty tym lepsza rola, oczywiście nie wszędzie ale wiele razy słyszymy że jakiś znany reżyser dał rolę swojemu krewnemu, możemy powiedzieć zwykła przysługa no ale to niesprawiedliwe że ktoś z talentem nie dostanie się na castingu chodź wypadł bardzo dobrze, a inny który w ogóle nie raczył zjawić się dostał pierwszoplanową rolę i to jeszcze z największą pensją, no niestety tak było i jest i to nie tylko w za granicą ale także u nas zawsze tak jest w takich interesach w których jest mowa o wielkich pieniądzach.