Jaka muzyka jest najlepsza.

Muzyka to pasmo dźwięków, które wpadają w nasze ucho a nasz mózg może je odbierać. Odbieramy wszystkie dźwięki słyszanej muzyki. Ale jedne zapadają w naszej pamięci na długo inne od razu zapominamy. Jest tak, że jeżeli cos nam się podoba, to staramy się to podświadomie zapamiętać. Jeżeli coś nie odpowiada nam, nawet nie staramy się słuchać. Melomani uwielbiają muzykę poważną.

Zachwycają się wspaniałym wykonaniem, odwiedzają filharmonię, aby nacieszyć się wspaniałym wykonaniem lubianych utworów. Ale nie wszyscy lubią taki rodzaj muzyki. Jakże odmienna jest muzyka rockowa. Nie ma w niej nic z muzyki poważnej, oczywiście poza tym, że ta muzyka to też dźwięki. Ale tak jak każda muzyka ma ona również bardzo szerokie grono swoich zwolenników. Fani muzyki rockowej to szczególny rodzaj odbiorców. Są to zazwyczaj ludzie młodzi, dla których ta muzyka to nie tylko pójście na jeden koncert lub wysłuchanie znanego utworu. Rock to pasja. To coś, czym żyje się na co dzień. Nie można tej muzyki posłuchać od czasu do czasu. Fani rocka przeważnie żyją na co dzień muzyką. Jeżdżą na koncerty, na organizowane festiwale, wykonawcy są dla nich idolami. Potrafią godzinami czekać na okazje zobaczenia chociaż z daleka takiego idola. Fani często interesują się nie tylko samą muzyką. Interesuje ich również życie ich idolów. Wiedzą o nich praktycznie wszystko. Potrafią zdobywać wszystkie ich płyty, kolekcjonować i stawiać je na pierwszym miejscu.

Ale fani rocka to też wspaniali ludzie. Nic praktycznie ich nie dzieli. Nie ma znaczenia skąd pochodzą. Nie jest ważne, do jakiej grupy społecznej należą. Ważne jest tylko to, że uwielbiają ten sam rodzaj muzyki. Tylko to dla nich się liczy. Wspólnie organizują wyjazdy na koncerty rockowe czy różnego rodzaju festiwale i spotkania. Razem się bawią i nie ma dla nich znaczenia, czy ktoś wyznaje jakąś religię czy nie. Ważny jest tylko rock. Ta muzyka naprawdę łączy ludzi i sprawia, że uwielbia ją coraz szersze grono ludzi. Ludzi szczególnie młodych.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Szukaj
Seriale
    Czym się różnią polskie, a zagraniczne seriale przede wszystkim tym że te za naszej granicy mają lepszą obsadę i produkcję ale jest to efektem tego że po prostu mają większe budżety, niż nasze seriale np. taki budżet Brzyduli emitowanej przez TVN to będzie koło kilku Mln zł, a amerykański Lost to kilkanaście mln dolarów, tak więc widzimy jaka jest olbrzymia różnica no ale czemu się dziwić skoro Stany Zjednoczone to stolica filmu to tutaj w Hollywood powstają najlepsze światowe filmy, to tutaj uruchomiono po raz pierwszy serial online , to tu mieszkają najlepsi aktorzy, i to tu wydaję się bajeczne pieniądze, a zarabia się jeszcze większe no cóż i my możemy pomarzyć że kiedyś w Polsce będzie coś takiego i to my będziemy szczęśliwi gdy nasi rodacy będą odbierać prestiżowe nagrody za osiągnięcia filmowe taką jak jest Nagroda Akademii Filmowej Oskar która jest marzeniem każdego cenionego się przedstawiciela branży filmowej. Pomyślmy przecież od filmów także są podatki czym więcej film zarobi tym większy wpływ ma państwo,no ale niestety polska jest krajem w którym mało się inwestuję w rzeczy dzięki którym można zarobić. W tej branży jest wiele rzeczy na których można zarobić wywiady,przyjęcia charytatywne na które aktorzy przeznaczają rzeczy, reklamy itp. Ten rodzaj interesu jednak kieruję się też swoimi zasadami czym lepsze kontakty tym lepsza rola, oczywiście nie wszędzie ale wiele razy słyszymy że jakiś znany reżyser dał rolę swojemu krewnemu, możemy powiedzieć zwykła przysługa no ale to niesprawiedliwe że ktoś z talentem nie dostanie się na castingu chodź wypadł bardzo dobrze, a inny który w ogóle nie raczył zjawić się dostał pierwszoplanową rolę i to jeszcze z największą pensją, no niestety tak było i jest i to nie tylko w za granicą ale także u nas zawsze tak jest w takich interesach w których jest mowa o wielkich pieniądzach.