Polskie gwiazdy muzyki pop

Muzyka pop jest w Polsce najbardziej popularnym gatunkiem muzycznym. Muzyka pop przyćmiewa swoją popularnością inne gatunki muzyczne, w tym zwłaszcza muzykę dance czy rock. Na polskiej scenie muzycznej działa bardzo wiele gwiazd, które specjalizują się zwłaszcza w muzyce tego gatunku.

Niektóre zespoły działają już po kilkanaście lat, inne zespoły i inni wokaliści dopiero od niedawna podbijają polską scenę muzyki pop. Jednym z najbardziej znanych zespołów w Polsce jest zespół „Bajm” z wokalistką Beatą Kozidrak na czele. Zespół działa na polskim rynku już ponad piętnaście lat a utwory muzyczne wylansowane przez ten zespół cieszą się niezmienną popularnością po dziś dzień. Zespół Bajm ma swoich fanów i zwolenników wśród ludzi w różnym wieku. Piosenek i utworów zespołu słuchają nie tylko młodzi ludzie, ale także pokolenie dzisiejszych pięćdziesięciolatków. Zespół ma wiele wspaniałych hitów sprzed lat, które znane praktycznie każdy Polak.

Wokalistka działa jednak nadal i zajmuje się tworzeniem coraz to nowszych utworów, które również stają się bardzo popularne. Zespół Bajm słynie z takich przebojów, jak „Nie ma wody na pustyni” czy „Ta sama chwila”. Zespół jest laureatem wielu prestiżowych nagród muzycznych, które są przyznawane na polskim rynku muzycznym. Wśród wykonawców muzyki pop nie można również zapomnieć o zespole Kombi, który w ciągu minionych kilku lat przeszedł odrodzenie i powrócił na polską scenę muzyczną. Zespół zmieniał nieco swój repertuar oraz przerobił część swoich danych utworów, tak że zostały one przerobione na utwory bardziej taneczne, które mogą być grane na dyskotekach. Wokaliści i zespoły pop to również zupełnie nowe gwiazdy. Wśród nich można wskazać m.in. na Katarzynę Cerekwicką, Patrycję Markowską czy nowe zespoły, takie jak np. zespół Feel. Artyści zajmujący się muzyką POP sprzedają miliony płyt, nie tylko w Polsce, ale i na całym świcie. Muzyka pop jest szczególnie lansowana przez rozgłośnie radiowe, dlatego tez każdy kto słucha radia doskonale orientuje się w zakresie nowinek, które są dostępne w tym gatunku muzycznym.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Szukaj
Seriale
    Czym się różnią polskie, a zagraniczne seriale przede wszystkim tym że te za naszej granicy mają lepszą obsadę i produkcję ale jest to efektem tego że po prostu mają większe budżety, niż nasze seriale np. taki budżet Brzyduli emitowanej przez TVN to będzie koło kilku Mln zł, a amerykański Lost to kilkanaście mln dolarów, tak więc widzimy jaka jest olbrzymia różnica no ale czemu się dziwić skoro Stany Zjednoczone to stolica filmu to tutaj w Hollywood powstają najlepsze światowe filmy, to tutaj uruchomiono po raz pierwszy serial online , to tu mieszkają najlepsi aktorzy, i to tu wydaję się bajeczne pieniądze, a zarabia się jeszcze większe no cóż i my możemy pomarzyć że kiedyś w Polsce będzie coś takiego i to my będziemy szczęśliwi gdy nasi rodacy będą odbierać prestiżowe nagrody za osiągnięcia filmowe taką jak jest Nagroda Akademii Filmowej Oskar która jest marzeniem każdego cenionego się przedstawiciela branży filmowej. Pomyślmy przecież od filmów także są podatki czym więcej film zarobi tym większy wpływ ma państwo,no ale niestety polska jest krajem w którym mało się inwestuję w rzeczy dzięki którym można zarobić. W tej branży jest wiele rzeczy na których można zarobić wywiady,przyjęcia charytatywne na które aktorzy przeznaczają rzeczy, reklamy itp. Ten rodzaj interesu jednak kieruję się też swoimi zasadami czym lepsze kontakty tym lepsza rola, oczywiście nie wszędzie ale wiele razy słyszymy że jakiś znany reżyser dał rolę swojemu krewnemu, możemy powiedzieć zwykła przysługa no ale to niesprawiedliwe że ktoś z talentem nie dostanie się na castingu chodź wypadł bardzo dobrze, a inny który w ogóle nie raczył zjawić się dostał pierwszoplanową rolę i to jeszcze z największą pensją, no niestety tak było i jest i to nie tylko w za granicą ale także u nas zawsze tak jest w takich interesach w których jest mowa o wielkich pieniądzach.