Koncerty muzyki rockowej.

Każdy preferuje inny rodzaj muzyki i każdy rodzaj muzyki ma swoich fanów. Jedni uwielbiają muzykę poważną, chodzą regularnie do filharmonii, zbierają płyty z najlepszymi wykonaniami, aby w zaciszu własnego domu móc słuchać tej wspaniałej muzyki w każdej wolnej chwili. Inni odpoczywają i uwielbiają słuchać najnowszych przebojów. Dla innych jeszcze  najwspanialszą muzyka jest muzyka ludowa. Czynnie biorą udział w najróżniejszych zespołach folklorystycznych, kultywując wspaniałą tradycję i przekazując swoje umiejętności następnym pokoleniom. Jakże inna od muzyki ludowej jest muzyka rockowa. Ale ona ma też swoich fanów na całym świecie. Koncerty największych gwiazd tej muzyki potrafią skupiać wiele tysięcy ludzi. Nie zawsze organizowane są w salach koncertowych. Bardzo często takie koncerty organizowane są po prostu na stadionach czy dużych, wolnych obiektach. Jest tylu chętnych, aby uczestniczyć w tego typu koncertach, że żadna sala koncertowa by ich nie pomieściła.

Co charakteryzuje tego typu koncerty. Właśnie masowość takich imprez. To, że organizowane są dla bardzo szerokiego grona odbiorców. Muzyka rockowa ma tylu zwolenników, że zawsze wszystkie miejsca są z góry zarezerwowane a fani potrafią jechać na taki koncert bez względu na to, gdzie on jest organizowany. Koncertom takim towarzyszy wspaniałe nagłośnienie i niebywała akustyka, która roznosi dźwięki. Nie ważne jest to, że fani czekają już dużo wcześniej przed koncertem, zajmując swoje miejsca. Nie są ważne nie najlepsze warunki. Ważna jest sama muzyka i możliwość zobaczenia swoich idoli na żywo.

Tylko to się liczy. A kiedy pojawiają się wykonawcy i słychać pierwsze dźwięki, to publiczność wprost szaleje. Potrafi ona  przez długie godziny wspaniale się bawić, nie czując najmniejszego zmęczenia. Ale taką muzykę po prostu trzeba lubić. Fanów rocka zachwyca mocny rytm, wyraziste dźwięki i głośna melodia. Jednoczy ten rodzaj muzyki fanów na całym świecie. Tutaj nie liczy się pochodzenie tylko miłość do rocka.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Szukaj
Seriale
    Czym się różnią polskie, a zagraniczne seriale przede wszystkim tym że te za naszej granicy mają lepszą obsadę i produkcję ale jest to efektem tego że po prostu mają większe budżety, niż nasze seriale np. taki budżet Brzyduli emitowanej przez TVN to będzie koło kilku Mln zł, a amerykański Lost to kilkanaście mln dolarów, tak więc widzimy jaka jest olbrzymia różnica no ale czemu się dziwić skoro Stany Zjednoczone to stolica filmu to tutaj w Hollywood powstają najlepsze światowe filmy, to tutaj uruchomiono po raz pierwszy serial online , to tu mieszkają najlepsi aktorzy, i to tu wydaję się bajeczne pieniądze, a zarabia się jeszcze większe no cóż i my możemy pomarzyć że kiedyś w Polsce będzie coś takiego i to my będziemy szczęśliwi gdy nasi rodacy będą odbierać prestiżowe nagrody za osiągnięcia filmowe taką jak jest Nagroda Akademii Filmowej Oskar która jest marzeniem każdego cenionego się przedstawiciela branży filmowej. Pomyślmy przecież od filmów także są podatki czym więcej film zarobi tym większy wpływ ma państwo,no ale niestety polska jest krajem w którym mało się inwestuję w rzeczy dzięki którym można zarobić. W tej branży jest wiele rzeczy na których można zarobić wywiady,przyjęcia charytatywne na które aktorzy przeznaczają rzeczy, reklamy itp. Ten rodzaj interesu jednak kieruję się też swoimi zasadami czym lepsze kontakty tym lepsza rola, oczywiście nie wszędzie ale wiele razy słyszymy że jakiś znany reżyser dał rolę swojemu krewnemu, możemy powiedzieć zwykła przysługa no ale to niesprawiedliwe że ktoś z talentem nie dostanie się na castingu chodź wypadł bardzo dobrze, a inny który w ogóle nie raczył zjawić się dostał pierwszoplanową rolę i to jeszcze z największą pensją, no niestety tak było i jest i to nie tylko w za granicą ale także u nas zawsze tak jest w takich interesach w których jest mowa o wielkich pieniądzach.