Czy wybrać się na koncert.

Muzyka rockowa ma bardzo wielu fanów. Często organizowane są koncerty tego typu muzyki. Bywają na nich przede wszystkim ludzie młodzi. Ale coraz częściej na takich koncertach pojawiają się też ludzie w różnym wieku. Bo przecież jeżeli ktoś jest fanem rocka, uwielbia ten rodzaj muzyki, wie o niej wszystko i ona jego fascynuje przez długie lata, to czy nie może pójść na koncert. Czy jest granica wieku ustalona, do której można słuchać rocka. Jeżeli ktoś w młodości zafascynował się tego typu muzyką, słucha jej przez lata, to kiedy ma ta fascynacja minąć. Z chwila skończenia trzydziestu lat, trzydziestu pięciu. Przecież jeżeli ktoś Koch tą muzykę to chce, przynajmniej raz na jakiś czas, uczestniczyć w koncercie na żywo. Zobaczyć na żywo swoich ulubionych wykonawców. Poczuć atmosferę takiego koncertu. Przecież to nie to samo, co zobaczenie tego w telewizji czy wysłuchanie płyty.

Tam po prostu trzeba być. Dlatego też na koncertach muzyki rockowej coraz częściej pojawiają się ludzie w różnym wieku. Coraz częściej uczestniczą w takich koncertach nie tylko kobiety ale także dzieci. Koncerty takie to bardzo kulturalny sposób spędzania czasu. Nie ma to nic wspólnego z niezaplanowanymi wybrykami chuligańskimi czy innymi ekscesami. To bardzo kulturalne imprezy, które skupiają szerokie grono fanów. A fani rocka to przecież wspaniali ludzie. Łączy ich muzyka. Ona jest ponad wszystko. Potrafią się wspaniale bawić i kulturalnie zachowywać. Koncerty rockowe należą do bardzo udanych imprez. Bardzo często są organizowane na stadionach sportowych, ponieważ taka ilość chętnych do uczestniczenia w nich nie pomieściłaby żadna sala koncertowa. Czy jest jeszcze jakiś rodzaj muzyki, który potrafi skupić jednocześnie tylu fanów z najodleglejszych zakątków. Nie jest tutaj ważna odległość, nie są ważne trudy podróży. Ważne jest to, aby po prostu wziąć udział w takim koncercie na żywo i poczuć atmosferę wspaniałej zabawy. Może więc, zamiast oceniać, samemu wybrać się na taki koncert.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Szukaj
Seriale
    Czym się różnią polskie, a zagraniczne seriale przede wszystkim tym że te za naszej granicy mają lepszą obsadę i produkcję ale jest to efektem tego że po prostu mają większe budżety, niż nasze seriale np. taki budżet Brzyduli emitowanej przez TVN to będzie koło kilku Mln zł, a amerykański Lost to kilkanaście mln dolarów, tak więc widzimy jaka jest olbrzymia różnica no ale czemu się dziwić skoro Stany Zjednoczone to stolica filmu to tutaj w Hollywood powstają najlepsze światowe filmy, to tutaj uruchomiono po raz pierwszy serial online , to tu mieszkają najlepsi aktorzy, i to tu wydaję się bajeczne pieniądze, a zarabia się jeszcze większe no cóż i my możemy pomarzyć że kiedyś w Polsce będzie coś takiego i to my będziemy szczęśliwi gdy nasi rodacy będą odbierać prestiżowe nagrody za osiągnięcia filmowe taką jak jest Nagroda Akademii Filmowej Oskar która jest marzeniem każdego cenionego się przedstawiciela branży filmowej. Pomyślmy przecież od filmów także są podatki czym więcej film zarobi tym większy wpływ ma państwo,no ale niestety polska jest krajem w którym mało się inwestuję w rzeczy dzięki którym można zarobić. W tej branży jest wiele rzeczy na których można zarobić wywiady,przyjęcia charytatywne na które aktorzy przeznaczają rzeczy, reklamy itp. Ten rodzaj interesu jednak kieruję się też swoimi zasadami czym lepsze kontakty tym lepsza rola, oczywiście nie wszędzie ale wiele razy słyszymy że jakiś znany reżyser dał rolę swojemu krewnemu, możemy powiedzieć zwykła przysługa no ale to niesprawiedliwe że ktoś z talentem nie dostanie się na castingu chodź wypadł bardzo dobrze, a inny który w ogóle nie raczył zjawić się dostał pierwszoplanową rolę i to jeszcze z największą pensją, no niestety tak było i jest i to nie tylko w za granicą ale także u nas zawsze tak jest w takich interesach w których jest mowa o wielkich pieniądzach.