Dobry humor – twój sposób na sukces

Nie warto się smucić, ale za to warto się uśmiechać, codziennie, nawet bez konkretngo powodu. Dlaczego? Specjaliści potwierdzają, że optymiści żyją dłużej, są zdrowsi. Poza tym osoby uśmiechniete powszechnie uznawane są za sympatycznych i bardziej lubianych. Bez wątpienia – dużo łatwiej jest wynegocjować korzystne warunki umowy jeśli dyskutuje się z uśmiechem na twarzy.

Dobry humor naprawdę się przydaje, poza tym świat wydaje się bardziej kolorowy i piękniejszy. Nie warto zatem marnować czasu na zły nastrój.

Z uśmiechem o wiele łatwiej jest osiągnąć sukces. Specjaliści od public relation i kontaktów międzyludzkich potwierdzają, że szybciej zdecydują się zatrudnić osoby, które w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej uśmiechają się. Sprawia to wrażenie, że są pewni siebie, nie boją się wyzwań.

Dlatego jeśli zależy nam na pracy i karierze, starajmy się uśmiechać – codziennie, nawet bez powodu. Świat wówczas wyda nam się piękniejszy, bardziej kolorowy a nasi pracodawcy będą bardziej przychylni ku nam – krótko mówiąc – same zalety – warto spróbować.

[opis] Dlaczego warto mieć zawsze dobry humor?

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Szukaj
Seriale
    Czym się różnią polskie, a zagraniczne seriale przede wszystkim tym że te za naszej granicy mają lepszą obsadę i produkcję ale jest to efektem tego że po prostu mają większe budżety, niż nasze seriale np. taki budżet Brzyduli emitowanej przez TVN to będzie koło kilku Mln zł, a amerykański Lost to kilkanaście mln dolarów, tak więc widzimy jaka jest olbrzymia różnica no ale czemu się dziwić skoro Stany Zjednoczone to stolica filmu to tutaj w Hollywood powstają najlepsze światowe filmy, to tutaj uruchomiono po raz pierwszy serial online , to tu mieszkają najlepsi aktorzy, i to tu wydaję się bajeczne pieniądze, a zarabia się jeszcze większe no cóż i my możemy pomarzyć że kiedyś w Polsce będzie coś takiego i to my będziemy szczęśliwi gdy nasi rodacy będą odbierać prestiżowe nagrody za osiągnięcia filmowe taką jak jest Nagroda Akademii Filmowej Oskar która jest marzeniem każdego cenionego się przedstawiciela branży filmowej. Pomyślmy przecież od filmów także są podatki czym więcej film zarobi tym większy wpływ ma państwo,no ale niestety polska jest krajem w którym mało się inwestuję w rzeczy dzięki którym można zarobić. W tej branży jest wiele rzeczy na których można zarobić wywiady,przyjęcia charytatywne na które aktorzy przeznaczają rzeczy, reklamy itp. Ten rodzaj interesu jednak kieruję się też swoimi zasadami czym lepsze kontakty tym lepsza rola, oczywiście nie wszędzie ale wiele razy słyszymy że jakiś znany reżyser dał rolę swojemu krewnemu, możemy powiedzieć zwykła przysługa no ale to niesprawiedliwe że ktoś z talentem nie dostanie się na castingu chodź wypadł bardzo dobrze, a inny który w ogóle nie raczył zjawić się dostał pierwszoplanową rolę i to jeszcze z największą pensją, no niestety tak było i jest i to nie tylko w za granicą ale także u nas zawsze tak jest w takich interesach w których jest mowa o wielkich pieniądzach.