Muzyka jako sposób na wyrażenie swojej osobowości

Rodzaj muzyki jaki słuchamy, może drugiej osobie bardzo dużo powiedzieć o naszym charaterze. Ludzie różnią się temperamentem, charakterem – podobnie jak muzyka.

Inny gatunek muzyczny preferuje osoba cicha i nieśmiała, inną muzykę słucha ktoś przebojowy i pełen energii.

Wiele osób potrafi na podstawie gatunku muzycznego drugiej osoby, dużo o niej powiedzieć. Z tego powodu ludzie najczęściej tworzą paczki przyjaciół właśnie wśród osób z podobnymi preferencjami muzycznymi. Wyraźnie widać to w przypaku młodzieży, gdzie wyraźne subkultuy trzymają się razem i nie dopuszczają do swojego kręgu osób, które wyglądają inaczej i słuchają odmiennych gatunków muzycznych. Tworzące się grupy wspierają się wzajemnie, spędzają ze sobą mnóstwo wolnego czasu.

Zastanówmy się zatem, jakiej muzyki najczęściej słuchamy, może pozwoli nam to dowiedzieć się o sobie czegoś nowego. Zwróćmy również uwagę na to, czy nasze dzieci nie zaczęły słuchać innego gatunku muzycznego – pozwoli nam to poznać ich aktualne problemy i lepiej je zrozumieć.

[opis] Dowiedz się ile muzyka jakiej słuchasz może o tobie powiedzieć

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Szukaj
Seriale
    Czym się różnią polskie, a zagraniczne seriale przede wszystkim tym że te za naszej granicy mają lepszą obsadę i produkcję ale jest to efektem tego że po prostu mają większe budżety, niż nasze seriale np. taki budżet Brzyduli emitowanej przez TVN to będzie koło kilku Mln zł, a amerykański Lost to kilkanaście mln dolarów, tak więc widzimy jaka jest olbrzymia różnica no ale czemu się dziwić skoro Stany Zjednoczone to stolica filmu to tutaj w Hollywood powstają najlepsze światowe filmy, to tutaj uruchomiono po raz pierwszy serial online , to tu mieszkają najlepsi aktorzy, i to tu wydaję się bajeczne pieniądze, a zarabia się jeszcze większe no cóż i my możemy pomarzyć że kiedyś w Polsce będzie coś takiego i to my będziemy szczęśliwi gdy nasi rodacy będą odbierać prestiżowe nagrody za osiągnięcia filmowe taką jak jest Nagroda Akademii Filmowej Oskar która jest marzeniem każdego cenionego się przedstawiciela branży filmowej. Pomyślmy przecież od filmów także są podatki czym więcej film zarobi tym większy wpływ ma państwo,no ale niestety polska jest krajem w którym mało się inwestuję w rzeczy dzięki którym można zarobić. W tej branży jest wiele rzeczy na których można zarobić wywiady,przyjęcia charytatywne na które aktorzy przeznaczają rzeczy, reklamy itp. Ten rodzaj interesu jednak kieruję się też swoimi zasadami czym lepsze kontakty tym lepsza rola, oczywiście nie wszędzie ale wiele razy słyszymy że jakiś znany reżyser dał rolę swojemu krewnemu, możemy powiedzieć zwykła przysługa no ale to niesprawiedliwe że ktoś z talentem nie dostanie się na castingu chodź wypadł bardzo dobrze, a inny który w ogóle nie raczył zjawić się dostał pierwszoplanową rolę i to jeszcze z największą pensją, no niestety tak było i jest i to nie tylko w za granicą ale także u nas zawsze tak jest w takich interesach w których jest mowa o wielkich pieniądzach.