Muzyka każdego dnia

Muzyka jest sposobem na relaks i rozrywkę która towarzyszy nam każdego dnia. W dzisiejszych czasach jest ona wszechobecna. Słuchamy muzyki zarówno w domu jak i w drodze do pracy czy też szkoły. Rozwój technologii sprawił że znaczne grono ludzi ma zawsze przy sobie telefony które od dawna nie służą już tylko do dzwonienia a jednym z zastosowań jest właśnie słuchanie z nich muzyki. Jest to bardzo wygodne bo możemy zarówno ustawić sobie naszą ulubioną stację radiową jak i również posłuchać muzyki którą nagramy na kartę pamięci. Ogólnie muzyka uprzyjemnia nam czas, czy to jest podróż środkami komunikacji miejskiej czy też jedziemy własnym samochodem.

Rewelacyjnie również muzyka sprawdza się w czasie ćwiczeń, jazdy na rowerze czy podczas biegania. Szybki rozwój technologiczny ma również taką zaletę że dzięki specjalnym platformom muzycznym mamy dostęp do legalnej muzyki w bardzo atrakcyjnych cenach lub wręcz za darmo. To wszystko powoduje że muzyka towarzyszy nam każdego dnia.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Szukaj
Seriale
    Czym się różnią polskie, a zagraniczne seriale przede wszystkim tym że te za naszej granicy mają lepszą obsadę i produkcję ale jest to efektem tego że po prostu mają większe budżety, niż nasze seriale np. taki budżet Brzyduli emitowanej przez TVN to będzie koło kilku Mln zł, a amerykański Lost to kilkanaście mln dolarów, tak więc widzimy jaka jest olbrzymia różnica no ale czemu się dziwić skoro Stany Zjednoczone to stolica filmu to tutaj w Hollywood powstają najlepsze światowe filmy, to tutaj uruchomiono po raz pierwszy serial online , to tu mieszkają najlepsi aktorzy, i to tu wydaję się bajeczne pieniądze, a zarabia się jeszcze większe no cóż i my możemy pomarzyć że kiedyś w Polsce będzie coś takiego i to my będziemy szczęśliwi gdy nasi rodacy będą odbierać prestiżowe nagrody za osiągnięcia filmowe taką jak jest Nagroda Akademii Filmowej Oskar która jest marzeniem każdego cenionego się przedstawiciela branży filmowej. Pomyślmy przecież od filmów także są podatki czym więcej film zarobi tym większy wpływ ma państwo,no ale niestety polska jest krajem w którym mało się inwestuję w rzeczy dzięki którym można zarobić. W tej branży jest wiele rzeczy na których można zarobić wywiady,przyjęcia charytatywne na które aktorzy przeznaczają rzeczy, reklamy itp. Ten rodzaj interesu jednak kieruję się też swoimi zasadami czym lepsze kontakty tym lepsza rola, oczywiście nie wszędzie ale wiele razy słyszymy że jakiś znany reżyser dał rolę swojemu krewnemu, możemy powiedzieć zwykła przysługa no ale to niesprawiedliwe że ktoś z talentem nie dostanie się na castingu chodź wypadł bardzo dobrze, a inny który w ogóle nie raczył zjawić się dostał pierwszoplanową rolę i to jeszcze z największą pensją, no niestety tak było i jest i to nie tylko w za granicą ale także u nas zawsze tak jest w takich interesach w których jest mowa o wielkich pieniądzach.