Najbardziej znane zespoły rockowe na świecie

Muzyka rockowa jest tak bardzo popularnym gatunkiem muzycznym, że na całym świcie istniej e i działa kilka tysięcy zespołów rockowych. Gatunek muzyki jakim jest rock jest dość szybki i żwawy, a przy tym pozwala na doskonałą zabawę.

Chyba największą gwiazdą muzyki rockowej na świecie jest zespół Metallica. Na całym świcie nie ma chyba osoby, która nie kojarzyłaby utworów tego zespołu. W ostatnim czasie zespół po raz pierwszy zagrał nawet koncert w Polsce. Było to zdecydowanie największe wydarzeni muzyczne roku. Bilety na koncert zespołu Metallica rozeszły się jak świeże bułeczki i już po kilku dniach sprzedaży biletów nie było. Zespół słynie z całej gamy świetnych utworów i wielu wydanych płyt. Jednym z najbardziej znanych kawałków zespołu Metallica jest utwór pod tytułem „Nothing else matters”. W utworze tym zespół zagrał w towarzystwie orkiestry symfonicznej. Utwór jest bardzo długi ale każdy jego fragment jest rodzajem swoistej uczy dla uszu mlomena i fana twórczości zespołu. Równie znany co zespół Metallica jest zespół Aerosmith, wraz ze swoim najsłynniejszym utworem zatytułowanym „I don’t wanna miss a thing”. Wszyscy muzycy zespołu Aerosmith są bardzo charakterystyczni, ale najbardziej nietypowy a zarazem charyzmatyczny jest lider zespołu. Na koncerty zespołu Aerosmith przybywają tłumy fanów, a każdy z koncertów jest pełen niespodziewanych efektów pirotechnicznych, co czyni koncert doskonałym show. Nieco inny gatunek muzyki rockowej prezentuje zespół Bon Jovi.

Bardzo przystojny wokalista zespołu jest w stanie rozkochać w sobie niejedną fankę. Utwór pod tytułem „Always” jest nie tylko najbardziej słynnym utworem zespołu i jego wizytówką. Piosenka jest również bardzo często wskazywana jako jeden z najpiękniejszych utworów o miłości, jakie kiedykolwiek powstały. Zespół Bon Jovi działał prężenie w latach osiemdziesiątych. Później na jakiś czas zawiesił swoją działalność, po to by na początku dwudziestego wieku swoimi utworami ponownie zawojować listy przebojów na całym świcie. Fenomen zespołu trwa nadal, zespół wciąż nagrywa nowe przeboje, które szybko zdobywają szyty notowań muzycznych.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Szukaj
Seriale
    Czym się różnią polskie, a zagraniczne seriale przede wszystkim tym że te za naszej granicy mają lepszą obsadę i produkcję ale jest to efektem tego że po prostu mają większe budżety, niż nasze seriale np. taki budżet Brzyduli emitowanej przez TVN to będzie koło kilku Mln zł, a amerykański Lost to kilkanaście mln dolarów, tak więc widzimy jaka jest olbrzymia różnica no ale czemu się dziwić skoro Stany Zjednoczone to stolica filmu to tutaj w Hollywood powstają najlepsze światowe filmy, to tutaj uruchomiono po raz pierwszy serial online , to tu mieszkają najlepsi aktorzy, i to tu wydaję się bajeczne pieniądze, a zarabia się jeszcze większe no cóż i my możemy pomarzyć że kiedyś w Polsce będzie coś takiego i to my będziemy szczęśliwi gdy nasi rodacy będą odbierać prestiżowe nagrody za osiągnięcia filmowe taką jak jest Nagroda Akademii Filmowej Oskar która jest marzeniem każdego cenionego się przedstawiciela branży filmowej. Pomyślmy przecież od filmów także są podatki czym więcej film zarobi tym większy wpływ ma państwo,no ale niestety polska jest krajem w którym mało się inwestuję w rzeczy dzięki którym można zarobić. W tej branży jest wiele rzeczy na których można zarobić wywiady,przyjęcia charytatywne na które aktorzy przeznaczają rzeczy, reklamy itp. Ten rodzaj interesu jednak kieruję się też swoimi zasadami czym lepsze kontakty tym lepsza rola, oczywiście nie wszędzie ale wiele razy słyszymy że jakiś znany reżyser dał rolę swojemu krewnemu, możemy powiedzieć zwykła przysługa no ale to niesprawiedliwe że ktoś z talentem nie dostanie się na castingu chodź wypadł bardzo dobrze, a inny który w ogóle nie raczył zjawić się dostał pierwszoplanową rolę i to jeszcze z największą pensją, no niestety tak było i jest i to nie tylko w za granicą ale także u nas zawsze tak jest w takich interesach w których jest mowa o wielkich pieniądzach.