Największe zagraniczne gwiazdy muzyki POP i dance

Muzyka dance i muzyka pop to dość lekki gatunek muzyczny, który dominuje w każdej stacji radiowej i na antenie każdej telewizyjnej stacji muzycznej. Muzyka pop łączy w sobie wiele gatunków, w tym m.in. elementy rocka, jazzu a nawet muzyki dyskotekowej.

Na całym świcie istnieje całe mnóstwo wykonawców którzy zajmują się wykonywaniem utworów muzyki pop. Najwięcej gwiazd muzyki pop funkcjonuje na rynkach fonograficznych w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Królem muzyki pop był zdecydowanie nieżyjący już artysta Michale Jackson. Sława tego artysty rozniosła się po całej kuli ziemskiej i z całą pewnością nie było na świcie człowieka, którzy nie słyszałby o Jacksonie. Każda z piosenek wylansowanych przez tego artystę była hitem, który dominował na listach przebojów przez wiele tygodni. Michale Jackson sprzedał miliony płyt i zarobił miliardy złotych. Sława o nim utrzymuje się na długo po jego śmierci. Wśród współczesnych gwiazd muzyki pop na rynku amerykańskim można wskazać m.in. na takie gwiazdy jak Britney Spaers, Beyonce czy Rihanna. Każda z tych kobiet również może się pochwalić milionami sprzedanych płyt i milionami fanów na całym świecie. Najbardziej spektakularna była kariera muzyczna, jaką zrobiła Britney Spear, która rozpoczęła swoją przygodę ze śpiewaniem już w wieku 13 lat. Później jest kariera muzyczna potoczyła się bardzo szybko. Spears została okrzyknięta księżniczką muzyki pop w USA. Jej płyty sprzedawały się jak ciepłe bułeczki,  a każdy kolejny krążek bił rekordy popularności.

Niemal każda nastolatka chciała być taka jak Briney Spear. Niestety jak się okazało po czasem Britney zapłaciła za karierę bardzo wysoką cenę. Popadła w problemy z narkotykami oraz nieszczęśliwie ulokowała swoje uczucia, co doprowadziło ją niemal do całkowitego upadku. Aktualnie artysta stara się pozbierać po ciężkich wydarzeniach w jej życiu i sprostać nowym wyzwaniom, jakie przed nią czekają. Zdecydowanie więcej szczęścia, jeżeli chodzi o karierę muzyczna i życie osobiste miały Beyonce i Rihana, które do dziś królują na przemian na listach przebojów nie tylko w USA, ale i na całym świcie.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Szukaj
Seriale
    Czym się różnią polskie, a zagraniczne seriale przede wszystkim tym że te za naszej granicy mają lepszą obsadę i produkcję ale jest to efektem tego że po prostu mają większe budżety, niż nasze seriale np. taki budżet Brzyduli emitowanej przez TVN to będzie koło kilku Mln zł, a amerykański Lost to kilkanaście mln dolarów, tak więc widzimy jaka jest olbrzymia różnica no ale czemu się dziwić skoro Stany Zjednoczone to stolica filmu to tutaj w Hollywood powstają najlepsze światowe filmy, to tutaj uruchomiono po raz pierwszy serial online , to tu mieszkają najlepsi aktorzy, i to tu wydaję się bajeczne pieniądze, a zarabia się jeszcze większe no cóż i my możemy pomarzyć że kiedyś w Polsce będzie coś takiego i to my będziemy szczęśliwi gdy nasi rodacy będą odbierać prestiżowe nagrody za osiągnięcia filmowe taką jak jest Nagroda Akademii Filmowej Oskar która jest marzeniem każdego cenionego się przedstawiciela branży filmowej. Pomyślmy przecież od filmów także są podatki czym więcej film zarobi tym większy wpływ ma państwo,no ale niestety polska jest krajem w którym mało się inwestuję w rzeczy dzięki którym można zarobić. W tej branży jest wiele rzeczy na których można zarobić wywiady,przyjęcia charytatywne na które aktorzy przeznaczają rzeczy, reklamy itp. Ten rodzaj interesu jednak kieruję się też swoimi zasadami czym lepsze kontakty tym lepsza rola, oczywiście nie wszędzie ale wiele razy słyszymy że jakiś znany reżyser dał rolę swojemu krewnemu, możemy powiedzieć zwykła przysługa no ale to niesprawiedliwe że ktoś z talentem nie dostanie się na castingu chodź wypadł bardzo dobrze, a inny który w ogóle nie raczył zjawić się dostał pierwszoplanową rolę i to jeszcze z największą pensją, no niestety tak było i jest i to nie tylko w za granicą ale także u nas zawsze tak jest w takich interesach w których jest mowa o wielkich pieniądzach.