Piosenki o miłości

Miłość jest tematem, który przewija się w niemal każdym utworze muzycznym. Najwięcej jest piosenek o nieszczęśliwej miłości, które artyści piszą pod wpływem chwili i pod wpływem impulsu. Najpiękniejsze piosenki na świecie, które zdobyły szczyty lis przebojów i ogromną popularność wśród fanów, powstawały bardzo często dlatego, że ich autor miał złamane serce.

Piosenki o miłości są zwykle bardzo nastrojowe i melodyjne. Tego typu piosenki nadają się zarówno do słuchania, jak i do tańczenia. Jeżeli natomiast chodzi o taniec, to przy wolnych piosenkach miłosnych ma on zwykle postać tańca w parach. Piosenki o miłości traktują nie tylko o miłości niespełnionej, czy nieodwzajemnionej. Bardzo często wokaliści i gwiazdy estrady śpiewają również bardzo optymistyczne utwory o szczęściu, jaki miłość ze sobą niesie.

Istniej katalog najpiękniejszych piosenek o miłości, który możemy znaleźć na różnego typu serwisach i portalach internetowych. Jednym z czołowych utworów na tego typu listach jest utwór zespołu Aerosmith, który opowiada o pięknej, spełnionej miłości i uczuciu, które jest silniejsze niż wszystko inne na świecie. Muzycy zespołu po dziś dzień wielokrotnie grają tą piosenkę na swoich koncertach. Utwór z każdym razem wzburza ogromne uznanie wśród fanów i jest oklaskiwany gromkimi brawami. W rankingach przeprowadzanych na stronach internetowych utwór ten jest najczęściej wybierany jako piosenka do pierwszego tańca pary młodej na weselach. Również polscy wykonawcy i polscy autorzy tekstów często odwołują się do tematu miłości w sowich utworach. Jednym z najbardziej znanych polskich utworów o miłości jest utwór zespołu „Bajm” pod tytułem „Kocham Cię”. Równie piękny jest utwór zespołu Varius Manx zatytułowany Piosenka księżycowa. Przykłady można by mnożyć w nieskończoność. Okazuje się, że w piosenkach o miłości równie ważne są słowa co sama muzyka. Muzyka musi być dość spokojna i musi szybko wpadać w uszy. Słowa piosenek o miłości zaś muszą być głębokie i muszą poruszać ludzkie serca, tak by podczas słuchania piosenki w oku zakręciła się łza.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Szukaj
Seriale
    Czym się różnią polskie, a zagraniczne seriale przede wszystkim tym że te za naszej granicy mają lepszą obsadę i produkcję ale jest to efektem tego że po prostu mają większe budżety, niż nasze seriale np. taki budżet Brzyduli emitowanej przez TVN to będzie koło kilku Mln zł, a amerykański Lost to kilkanaście mln dolarów, tak więc widzimy jaka jest olbrzymia różnica no ale czemu się dziwić skoro Stany Zjednoczone to stolica filmu to tutaj w Hollywood powstają najlepsze światowe filmy, to tutaj uruchomiono po raz pierwszy serial online , to tu mieszkają najlepsi aktorzy, i to tu wydaję się bajeczne pieniądze, a zarabia się jeszcze większe no cóż i my możemy pomarzyć że kiedyś w Polsce będzie coś takiego i to my będziemy szczęśliwi gdy nasi rodacy będą odbierać prestiżowe nagrody za osiągnięcia filmowe taką jak jest Nagroda Akademii Filmowej Oskar która jest marzeniem każdego cenionego się przedstawiciela branży filmowej. Pomyślmy przecież od filmów także są podatki czym więcej film zarobi tym większy wpływ ma państwo,no ale niestety polska jest krajem w którym mało się inwestuję w rzeczy dzięki którym można zarobić. W tej branży jest wiele rzeczy na których można zarobić wywiady,przyjęcia charytatywne na które aktorzy przeznaczają rzeczy, reklamy itp. Ten rodzaj interesu jednak kieruję się też swoimi zasadami czym lepsze kontakty tym lepsza rola, oczywiście nie wszędzie ale wiele razy słyszymy że jakiś znany reżyser dał rolę swojemu krewnemu, możemy powiedzieć zwykła przysługa no ale to niesprawiedliwe że ktoś z talentem nie dostanie się na castingu chodź wypadł bardzo dobrze, a inny który w ogóle nie raczył zjawić się dostał pierwszoplanową rolę i to jeszcze z największą pensją, no niestety tak było i jest i to nie tylko w za granicą ale także u nas zawsze tak jest w takich interesach w których jest mowa o wielkich pieniądzach.