Płyta z muzyką – czy to dobry prezent?

Chcesz zrobić komuś miły prezent? Możesz pomyśleć o kupnie płyty CD! Jednak czy zawsze jest to dobre rozwiązanie? Przyjrzyjmy się temu nieco bliżej. Przede wszystkim trzeba wskazać, że bardzo wiele zależy od tego, komu chce się zrobić taki muzyczny prezent. Nie każdy bowiem może być z płyty zadowolony, szczególnie gdy nie trafimy w jego gust. Zatem kiedy dawać albumy muzyczne, a kiedy raczej się od tego powstrzymać? Najlepiej pomyśleć o innym prezencie wtedy, gdy danej osoby tak dobrze nie znamy i nie wiemy, czy dana muzyka będzie odpowiadała jej gustom. Może się okazać, że jest to taki jej gatunek, za którym ona nie przepada, nawet jeżeli na prezent wybierzemy takie płyty, które mogą wydawać się uniwersalne. Także wtedy, gdy ma to być prezent dla osoby, z którą jesteśmy w relacjach biznesowych, nie będzie to zbyt dobre rozwiązanie. Wtedy warto postawić na coś innego.

Płyty z kolei można kupić komuś, kogo dobrze się zna i zna się przy tym gust muzyczny tej osoby, wie się, na jakie płyty czeka i które z nich będą mogły sprawić jej radość. Niemniej jednak płyta zawsze jest dość ryzykownym prezentem. Można w takim przypadku pomyśleć o jeszcze innym rozwiązaniu, ale też związanym z muzyką. Obecnie wiele sklepów muzycznych, zarówno tych stacjonarnych, jak i internetowych, decyduje się na to, aby sprzedawać bony upominkowe, dzięki którym będzie można po prostu pozbyć się problemu i nie musieć zastanawiać się nad tym, co kupić, ale dać bon, z którym dana osoba będzie mogła o tym sama zadecydować. Gdy kupuje się z kolei płyty na prezent, zawsze ma się wybór – można pójść albo do sklepu stacjonarnego, albo też zajrzeć do tego internetowego. Często gdy skorzysta się z sieci, można znaleźć w niej więcej propozycji i to w bardziej atrakcyjnych cenach. Zatem na pewno będzie to o wiele lepsze rozwiązanie niż zdecydowanie się na bieganie po sklepach stacjonarnych w poszukiwaniu prezentu. Zatem widzimy, że płyta nie zawsze sama w sobie jest dobrym podarunkiem i nie zawsze się sprawdzi, jednak wielu osobom sprawi ona dużą radość.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Szukaj
Seriale
    Czym się różnią polskie, a zagraniczne seriale przede wszystkim tym że te za naszej granicy mają lepszą obsadę i produkcję ale jest to efektem tego że po prostu mają większe budżety, niż nasze seriale np. taki budżet Brzyduli emitowanej przez TVN to będzie koło kilku Mln zł, a amerykański Lost to kilkanaście mln dolarów, tak więc widzimy jaka jest olbrzymia różnica no ale czemu się dziwić skoro Stany Zjednoczone to stolica filmu to tutaj w Hollywood powstają najlepsze światowe filmy, to tutaj uruchomiono po raz pierwszy serial online , to tu mieszkają najlepsi aktorzy, i to tu wydaję się bajeczne pieniądze, a zarabia się jeszcze większe no cóż i my możemy pomarzyć że kiedyś w Polsce będzie coś takiego i to my będziemy szczęśliwi gdy nasi rodacy będą odbierać prestiżowe nagrody za osiągnięcia filmowe taką jak jest Nagroda Akademii Filmowej Oskar która jest marzeniem każdego cenionego się przedstawiciela branży filmowej. Pomyślmy przecież od filmów także są podatki czym więcej film zarobi tym większy wpływ ma państwo,no ale niestety polska jest krajem w którym mało się inwestuję w rzeczy dzięki którym można zarobić. W tej branży jest wiele rzeczy na których można zarobić wywiady,przyjęcia charytatywne na które aktorzy przeznaczają rzeczy, reklamy itp. Ten rodzaj interesu jednak kieruję się też swoimi zasadami czym lepsze kontakty tym lepsza rola, oczywiście nie wszędzie ale wiele razy słyszymy że jakiś znany reżyser dał rolę swojemu krewnemu, możemy powiedzieć zwykła przysługa no ale to niesprawiedliwe że ktoś z talentem nie dostanie się na castingu chodź wypadł bardzo dobrze, a inny który w ogóle nie raczył zjawić się dostał pierwszoplanową rolę i to jeszcze z największą pensją, no niestety tak było i jest i to nie tylko w za granicą ale także u nas zawsze tak jest w takich interesach w których jest mowa o wielkich pieniądzach.