Wokaliści rockowi, pop rockowi i ich dzieci

Zespoły rockowe, które działają na polskiej scenie muzycznej bardzo często swoją działalność estradową rozpoczynały w czasach komunistycznych, a więc nawet ponad dwadzieścia lat emu. Jak się jednak okazuje zespoły te cieszą się tak dużą popularności, która na dodatkowo nie słabnie, że mają swoich fanów po dziś dzień. Dwa szczególnie znane polskie zespoły rockowe to zespół Perfect oraz zespół Budka Suflera. Wizytówką każdego z tych zespołów są ich wokaliści, którzy dzięki swojej charyzmie i doskonałemu kontaktowi z publicznością potrafią na koncertach poderwać tłumy do zabawy.

Wokalista zespoły Perfect Grzegorz Markowski jest znany ze wspaniałego głosu i ogromnego talentu. Znany jest również ze swego specyficznego imagu, którego najbardziej charakterystyczną częścią są długie, rozpuszczone włosy oraz skórzane obcisłe spodnie. Grzegorz Markowski jest znany nie tylko z ogromnych sukcesów estradowych, ale również z dość hulaszczego trybu życia. Z kolei wokalistą Budki Suflera jest Krzysztof Cugowski, który również jest osobą bardzo charakterystyczną. Znaki rozpoznawcze w przypadku Cugowskiego to silny i nieco zachrypnięty głos oraz duże okulary, które zasłaniają niemal pół twarzy. Każdy z tych dwóch wokalistów i liderów odniósł ogromny sukces w życiu zawodowym. Sprzedane miliony płyt,  liczne zwycięstwa w konkursach muzycznych niezliczone nagrody muzyczne są powodem do dumy. Ale artyści ci mogą być dumni również z innego powodu. Każdy z nich ma bowiem dzieci, które również związały swoje życie zawodowe z występami na scenie i z byciem artystom. Córką Grzegorza Markowskiego jest Patrycja Markowska, która podobnie jak ojciec została piosenkarką rockową.

Natomiast Krzysztof Cugowski jest ojcem dwóch synów: Piotra i Wojciecha, którzy wspólnie są założycielami zespołu Bracia, ktróy również gar muzykę rockową. Dzieci słynnych rodziców nadzwyczaj dobrze radzą sobie na scenie muzycznej, główni dlatego, że odziedziczyły po swoich rodzicach talent i siłę do wykonywania zawodu artysty estradowego. Zarówno Patrycja Markowska, jak i zespół Bracia są laureatami licznych nagród muzycznych i artystami, którzy zdobyli uznanie wśród publiczności w całej Polsce.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Szukaj
Seriale
    Czym się różnią polskie, a zagraniczne seriale przede wszystkim tym że te za naszej granicy mają lepszą obsadę i produkcję ale jest to efektem tego że po prostu mają większe budżety, niż nasze seriale np. taki budżet Brzyduli emitowanej przez TVN to będzie koło kilku Mln zł, a amerykański Lost to kilkanaście mln dolarów, tak więc widzimy jaka jest olbrzymia różnica no ale czemu się dziwić skoro Stany Zjednoczone to stolica filmu to tutaj w Hollywood powstają najlepsze światowe filmy, to tutaj uruchomiono po raz pierwszy serial online , to tu mieszkają najlepsi aktorzy, i to tu wydaję się bajeczne pieniądze, a zarabia się jeszcze większe no cóż i my możemy pomarzyć że kiedyś w Polsce będzie coś takiego i to my będziemy szczęśliwi gdy nasi rodacy będą odbierać prestiżowe nagrody za osiągnięcia filmowe taką jak jest Nagroda Akademii Filmowej Oskar która jest marzeniem każdego cenionego się przedstawiciela branży filmowej. Pomyślmy przecież od filmów także są podatki czym więcej film zarobi tym większy wpływ ma państwo,no ale niestety polska jest krajem w którym mało się inwestuję w rzeczy dzięki którym można zarobić. W tej branży jest wiele rzeczy na których można zarobić wywiady,przyjęcia charytatywne na które aktorzy przeznaczają rzeczy, reklamy itp. Ten rodzaj interesu jednak kieruję się też swoimi zasadami czym lepsze kontakty tym lepsza rola, oczywiście nie wszędzie ale wiele razy słyszymy że jakiś znany reżyser dał rolę swojemu krewnemu, możemy powiedzieć zwykła przysługa no ale to niesprawiedliwe że ktoś z talentem nie dostanie się na castingu chodź wypadł bardzo dobrze, a inny który w ogóle nie raczył zjawić się dostał pierwszoplanową rolę i to jeszcze z największą pensją, no niestety tak było i jest i to nie tylko w za granicą ale także u nas zawsze tak jest w takich interesach w których jest mowa o wielkich pieniądzach.