Nowy program policyjny w telewizji Wrocław bije rekordy popularności


Nowy program policyjny wyświetlany we wrocławskiej telewizji cieszy się rosnącym powodzeniem wśród widzów. Oglądalność programu rośnie z odcinka na odcinek. Na czym polega sekret programu?
Przede wszystkim świetne prowadzenie. Poradzi go na zmianę dwójka redaktorów, którzy od lat zajmują się problematyką policyjną. Znają ją więc doskonale. Jednak mimo wielu lat doświadczeń potrafią spojrzeć na wszystko z dystansem i podać widzom z zadziwiającą świeżością. Poruszane tematy to przede wszystkim zagadki kryminalne z Wrocławia i okolic.

W jednym z ostatnich odcinków relacjonowano rozpracowanie przez wrocławską policję szajki napadającej na samotnych starszych ludzi na osiedlach w centrum miasta. Grupę nastolatków udało się rozpracować między innymi dzięki zgłoszeniu jednej z mieszkanek osiedla. Zadzwonił do niej chłopak, podający się za jej wnuczka. Powiedział, że jest chory i potrzebuje pieniędzy na operację. Co prawda dawno się nie widzieli, ale przecież on zawsze kochał babcię… Pani Stanisława, czyli babcia, oczywiście z chęcią postanowiła pomóc wnusiowi. Tyle, że jej wnuczek podczas tej rozmowy akurat ją odwiedzał. Ale kobieta zachowała zimną krew, wiedząc o innych podobnych przypadkach zaprosiła domniemanych znajomych wnusia po odbiór okrągłej sumki. W międzyczasie zadzwoniła po policję. Funkcjonariusze, razem z kamerą telewizji Wrocław, przyjechali natychmiast. Przestępcy zostali ujęci na gorącym uczynku. Udało się odzyskać pieniądze wyłudzone od trzech innych osób. Całą akcję mieli okazję obejrzeć widzowie programu policyjnego. W tym samym odcinku pojawił się też policyjny psycholog, który doradzał, jak sobie radzić z podobnymi sytuacjami i kiedy warto nie wstydzić się i zadzwonić na policję. Starsi ludzie często nie chcą się przyznać, że przez własną naiwność stali się ofiarami przestępstwa, tracąc oszczędności życia. Zgłoszenie przestępstwa nie jest gwarancją odzyskania pieniędzy, ale może pomóc w ujęciu sprawców i ustrzec innych.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Szukaj
Seriale
    Czym się różnią polskie, a zagraniczne seriale przede wszystkim tym że te za naszej granicy mają lepszą obsadę i produkcję ale jest to efektem tego że po prostu mają większe budżety, niż nasze seriale np. taki budżet Brzyduli emitowanej przez TVN to będzie koło kilku Mln zł, a amerykański Lost to kilkanaście mln dolarów, tak więc widzimy jaka jest olbrzymia różnica no ale czemu się dziwić skoro Stany Zjednoczone to stolica filmu to tutaj w Hollywood powstają najlepsze światowe filmy, to tutaj uruchomiono po raz pierwszy serial online , to tu mieszkają najlepsi aktorzy, i to tu wydaję się bajeczne pieniądze, a zarabia się jeszcze większe no cóż i my możemy pomarzyć że kiedyś w Polsce będzie coś takiego i to my będziemy szczęśliwi gdy nasi rodacy będą odbierać prestiżowe nagrody za osiągnięcia filmowe taką jak jest Nagroda Akademii Filmowej Oskar która jest marzeniem każdego cenionego się przedstawiciela branży filmowej. Pomyślmy przecież od filmów także są podatki czym więcej film zarobi tym większy wpływ ma państwo,no ale niestety polska jest krajem w którym mało się inwestuję w rzeczy dzięki którym można zarobić. W tej branży jest wiele rzeczy na których można zarobić wywiady,przyjęcia charytatywne na które aktorzy przeznaczają rzeczy, reklamy itp. Ten rodzaj interesu jednak kieruję się też swoimi zasadami czym lepsze kontakty tym lepsza rola, oczywiście nie wszędzie ale wiele razy słyszymy że jakiś znany reżyser dał rolę swojemu krewnemu, możemy powiedzieć zwykła przysługa no ale to niesprawiedliwe że ktoś z talentem nie dostanie się na castingu chodź wypadł bardzo dobrze, a inny który w ogóle nie raczył zjawić się dostał pierwszoplanową rolę i to jeszcze z największą pensją, no niestety tak było i jest i to nie tylko w za granicą ale także u nas zawsze tak jest w takich interesach w których jest mowa o wielkich pieniądzach.