Telewizja Wrocław – redakcja pogody


Jedyna prawdziwie skuteczna prognoza pogody w regionie. Tylko we wrocławskiej telewizji dowiesz się, jaka będzie pogoda w województwie dolnośląskim! Prognozy przygotowywane są bardzo starannie, we współpracy z meteorologami. Są to specjaliści najwyższej klasy, dziennikarze telewizji regionalnej z Wrocławia współpracują bowiem ze specjalistami i naukowcami z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej Oddział we Wrocławiu. Oglądając ogólnopolską telewizję dowiesz się co najwyżej jaka będzie średnia temperatura we Wrocławiu.

Natomiast telewizja regionalna, wrocławska, gwarantuje prognozę pogody rozłożoną nie tylko na pory dnia, ale przede wszystkim na konkretne miasta województwa. A nawet na dzielnice. Dlatego osoby, którym zależy na rzetelnych danych powinny korzystać z prognozy pogody nadawanej właśnie przez wrocławską telewizję.

Prognoza pogody nadawana jest po każdych wiadomościach, czyli dwa razy w serwisach porannych, jednym popołudniowy i dwóch wieczornych, w tym po głównym wydaniu wiadomości lokalnych. Poza standardowymi informacjami na temat temperatury, w prognozie znajdziemy też szczegółowe zapowiedzi ciśnienia, biometr, opady. Wszelkie dane są podawane bardzo dokładnie. Poza tym są też regionalizowane. Oznacza to, że nie są podawane tylko pojedyncze wartości dla całego województwa, ale konkretne temperatury czy wielkość opadów dla różnych miast w rejonie. To pozwala na jeszcze dokładniejsze sprawdzenie, jaka będzie następnego dnia pogoda. Oglądanie pogody w lokalnej telewizji to także mniej reklam, a jeśli już się pojawiają, to też są lokalne, a więc bardziej interesujące. Reklamy dotyczą lokalnych produktów, lokalnie dostępnych usług, okolicznych przedsiębiorców, których ze względu na lokalny patriotyzm warto wspierać. Wszystko więc przemawia na rzecz oglądania prognozy pogody właśnie w telewizjach regionalnych. Nie tylko bardzo dokładna i rzetelna prognoza przygotowana przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej Oddział we Wrocławiu.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Szukaj
Seriale
    Czym się różnią polskie, a zagraniczne seriale przede wszystkim tym że te za naszej granicy mają lepszą obsadę i produkcję ale jest to efektem tego że po prostu mają większe budżety, niż nasze seriale np. taki budżet Brzyduli emitowanej przez TVN to będzie koło kilku Mln zł, a amerykański Lost to kilkanaście mln dolarów, tak więc widzimy jaka jest olbrzymia różnica no ale czemu się dziwić skoro Stany Zjednoczone to stolica filmu to tutaj w Hollywood powstają najlepsze światowe filmy, to tutaj uruchomiono po raz pierwszy serial online , to tu mieszkają najlepsi aktorzy, i to tu wydaję się bajeczne pieniądze, a zarabia się jeszcze większe no cóż i my możemy pomarzyć że kiedyś w Polsce będzie coś takiego i to my będziemy szczęśliwi gdy nasi rodacy będą odbierać prestiżowe nagrody za osiągnięcia filmowe taką jak jest Nagroda Akademii Filmowej Oskar która jest marzeniem każdego cenionego się przedstawiciela branży filmowej. Pomyślmy przecież od filmów także są podatki czym więcej film zarobi tym większy wpływ ma państwo,no ale niestety polska jest krajem w którym mało się inwestuję w rzeczy dzięki którym można zarobić. W tej branży jest wiele rzeczy na których można zarobić wywiady,przyjęcia charytatywne na które aktorzy przeznaczają rzeczy, reklamy itp. Ten rodzaj interesu jednak kieruję się też swoimi zasadami czym lepsze kontakty tym lepsza rola, oczywiście nie wszędzie ale wiele razy słyszymy że jakiś znany reżyser dał rolę swojemu krewnemu, możemy powiedzieć zwykła przysługa no ale to niesprawiedliwe że ktoś z talentem nie dostanie się na castingu chodź wypadł bardzo dobrze, a inny który w ogóle nie raczył zjawić się dostał pierwszoplanową rolę i to jeszcze z największą pensją, no niestety tak było i jest i to nie tylko w za granicą ale także u nas zawsze tak jest w takich interesach w których jest mowa o wielkich pieniądzach.