Natężenie telewizorów


W dwudziestym pierwszym wieku niesłychanie ważna jest telewizja. Obecnie niemal w każdym domostwie znajduje się przynajmniej jeden telewizor. Niegdyś był to rarytas i sprzęt nie do osiągnięcia, dzisiaj jest to niemalże podstawowe wyposażenie domów. Każdy z nas codziennie spędza od kilkunastu do kilkudziesięciu minut na oglądaniu telewizji. Z telewizji w łatwy sposób dowiemy się o tym co dzieje się w kraju, w regionie czy też na świecie.

Poznamy najnowsze informacje ze świata sportu, najnowsze wiadomości ze świata rozrywki. Za pomocą telewizji możemy poznać świat w filmach przyrodniczych czy też filmach dokumentalnych. Pragnący rozrywki mogą zasiąść przed telewizorem i oglądać filmy.

Telewizja może zaspokoić każdy naszą potrzebę lub każdy umysł pragnący wiedzy. Telewizja to również wspaniały wynalazek dla dzieciaków. Istnieje dużo programów edukacyjnych czy rozrywkowych przeznaczonych dla dzieciaków. Dzięki czemu dzieciak zawsze może znaleźć zajęcie a my możemy zająć się innymi ważnymi sprawami. Jednym z regionów gdzie jest największe natężenie telewizorów to Wrocław. Miasto to posiada najwięcej telewizorów na jedną osobę. Często we wrocławskich domach można spotkać dwa lub więcej telewizorów. Badania te stwierdziły że szczególna popularnością we Wrocławiu cieszy się telewizor w kuchni. Dzięki temu przygotowując posiłki i zajmując się codziennymi zajęciami zawsze możemy być na bieżąco z telewizją. Wrocławianie także cieszą się opinią najlepszych konsumentów sprzętu RTV a w tym telewizorów. Najlepiej sprzedawanym produktem w sklepach ze sprzętem AGD i RTV są telewizory. Duży wzrost sprzedaży telewizorów można odnotować przy nowościach na rynku jak to się działo przy telewizorach plazmowych czy tez telewizorach LCD. Czym jest powodowane tak duże natężenie telewizorów w domach wrocławian nie zostało do końca zbadane. Naukowcy twierdzą, że być może jest to błąd przy wypełnianiu ankiet lub też dziwne zrządzenie losu wskazujące na to iż istnieje tam jakaś specjalna mniejszość społeczna, która szczególnie upodobała sobie telewizję we Wrocławiu.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Szukaj
Seriale
    Czym się różnią polskie, a zagraniczne seriale przede wszystkim tym że te za naszej granicy mają lepszą obsadę i produkcję ale jest to efektem tego że po prostu mają większe budżety, niż nasze seriale np. taki budżet Brzyduli emitowanej przez TVN to będzie koło kilku Mln zł, a amerykański Lost to kilkanaście mln dolarów, tak więc widzimy jaka jest olbrzymia różnica no ale czemu się dziwić skoro Stany Zjednoczone to stolica filmu to tutaj w Hollywood powstają najlepsze światowe filmy, to tutaj uruchomiono po raz pierwszy serial online , to tu mieszkają najlepsi aktorzy, i to tu wydaję się bajeczne pieniądze, a zarabia się jeszcze większe no cóż i my możemy pomarzyć że kiedyś w Polsce będzie coś takiego i to my będziemy szczęśliwi gdy nasi rodacy będą odbierać prestiżowe nagrody za osiągnięcia filmowe taką jak jest Nagroda Akademii Filmowej Oskar która jest marzeniem każdego cenionego się przedstawiciela branży filmowej. Pomyślmy przecież od filmów także są podatki czym więcej film zarobi tym większy wpływ ma państwo,no ale niestety polska jest krajem w którym mało się inwestuję w rzeczy dzięki którym można zarobić. W tej branży jest wiele rzeczy na których można zarobić wywiady,przyjęcia charytatywne na które aktorzy przeznaczają rzeczy, reklamy itp. Ten rodzaj interesu jednak kieruję się też swoimi zasadami czym lepsze kontakty tym lepsza rola, oczywiście nie wszędzie ale wiele razy słyszymy że jakiś znany reżyser dał rolę swojemu krewnemu, możemy powiedzieć zwykła przysługa no ale to niesprawiedliwe że ktoś z talentem nie dostanie się na castingu chodź wypadł bardzo dobrze, a inny który w ogóle nie raczył zjawić się dostał pierwszoplanową rolę i to jeszcze z największą pensją, no niestety tak było i jest i to nie tylko w za granicą ale także u nas zawsze tak jest w takich interesach w których jest mowa o wielkich pieniądzach.